Produkte > SURGE > RXW101M1EBK-0611S
RXW101M1EBK-0611S
RXW101M1EBK-0611S SURGE
RXW.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Packaging: Bag
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 250 MOhms
Ripple Current @ High Frequency: 290 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 67
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RXW101M1EBK-0611S SURGE
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 250 MOhms, Ripple Current @ High Frequency: 290 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote RXW101M1EBK-0611S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RXW101M1EBK-0611S RXW101M1EBK-0611S Hersteller : SURGE RXW.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 250 MOhms