Produkte > ABLIC > S-25C020A0I-I8T1U
S-25C020A0I-I8T1U
S-25C020A0I-I8T1U ABLIC
S25C010A_020A_040A_E.pdf
Hersteller: ABLIC
EEPROM SPI EEPROM, 2KB
auf Bestellung 51 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S-25C020A0I-I8T1U ABLIC
Description: IC EEPROM 2KBIT SPI 5MHZ SNT8A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.6V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 5 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: SNT-8A, Write Cycle Time - Word, Page: 4ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 256 x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote S-25C020A0I-I8T1U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S-25C020A0I-I8T1U S-25C020A0I-I8T1U Hersteller : ABLIC Inc. S25C010A_020A_040A_E.pdf Description: IC EEPROM 2KBIT SPI 5MHZ SNT8A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 2Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.6V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 5 MHz