Produkte > S10 > S1008-123K
S1008-123K
page16_s1008.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S1008-123K
Description: FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.5Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 28MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.
Weitere Produktangebote S1008-123K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S1008-123K S1008-123K Hersteller : API Delevan Inc. page16_s1008.pdf Description: FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.5Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 28MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
Produkt ist nicht verfügbar
S1008-123K S1008-123K Hersteller : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 12uH 10%