Produkte > S12 > S1210-392K
S1210-392K
page19_s1210.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 28000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S1210-392K
Description: FIXED IND 3.9UH 441MA 830MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 830mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 42MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Inductance: 3.9 µH, Current Rating (Amps): 441 mA.
Weitere Produktangebote S1210-392K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S1210-392K S1210-392K Hersteller : API Delevan Inc. page19_s1210.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 441MA 830MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 830mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 42MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 441 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 441 mA
Produkt ist nicht verfügbar
S1210-392K S1210-392K Hersteller : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 3.9uH 10%