Produkte > SHINDENGEN > S15VTA80-5000
S15VTA80-5000
S15VTA80-5000 SHINDENGEN
S15VTA80.pdf
Hersteller: SHINDENGEN
Category: Three phase diode bridge rectifiers
Description: Bridge rectifier: three-phase; Urmax: 800V; If: 15A; Ifsm: 200A; THT
Type of bridge rectifier: three-phase
Max. off-state voltage: 0.8kV
Load current: 15A
Max. forward impulse current: 200A
Electrical mounting: THT
Version: square
Max. forward voltage: 1.05V
Leads: round pin
Case: SVTA
Kind of package: in-tray
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S15VTA80-5000 SHINDENGEN
Category: Three phase diode bridge rectifiers, Description: Bridge rectifier: three-phase; Urmax: 800V; If: 15A; Ifsm: 200A; THT, Type of bridge rectifier: three-phase, Max. off-state voltage: 0.8kV, Load current: 15A, Max. forward impulse current: 200A, Electrical mounting: THT, Version: square, Max. forward voltage: 1.05V, Leads: round pin, Case: SVTA, Kind of package: in-tray.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S15VTA80-5000 S15VTA80-5000 Hersteller : Shindengen Electric Manufacturing Co. 680j534_s15vta6080.pdf Diode Rectifier Bridge Single 800V 15A 5-Pin Case SVTA
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15