Produkte > NEW AGE ENCLOSURES > S1A-302112-K
S1A-302112-K
S1A-302112-K New Age Enclosures
view
Hersteller: New Age Enclosures
Description: MINI AA BATTERY BOX - KIT
Packaging: Bag
Color: White
Size / Dimension: 3.020" L x 2.100" W (76.71mm x 53.34mm)
Material: Plastic, ABS
Thickness: 0.062" (1.57mm)
Height: 1.270" (32.26mm)
Design: Hand Held, Cover Included
Container Type: Box
Area (L x W): 6.34in² (40.9cm²)
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S1A-302112-K New Age Enclosures
Description: MINI AA BATTERY BOX - KIT, Packaging: Bag, Color: White, Size / Dimension: 3.020" L x 2.100" W (76.71mm x 53.34mm), Material: Plastic, ABS, Thickness: 0.062" (1.57mm), Height: 1.270" (32.26mm), Design: Hand Held, Cover Included, Container Type: Box, Area (L x W): 6.34in² (40.9cm²).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S1A-302112-K S1A-302112-K Hersteller : New Age Enclosures view Battery Enclosures Mini AA Battery Box Kit 3.0 x 2.1 x 1.2 inch - White