Produkte > DELTA ELECTRONICS > S24SE12002PDFA
S24SE12002PDFA
S24SE12002PDFA Delta Electronics
DS_S24SE_S24DE_20W.pdf
Hersteller: Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER 12V 20W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, UVLO
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 1.67A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
auf Bestellung 613 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24SE12002PDFA Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER 12V 20W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, UVLO, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 1.67A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S24SE12002PDFA S24SE12002PDFA Hersteller : Delta Electronics DS_S24SE_S24DE_20W.pdf DC/DC Converters - Through Hole DC/DC Converter, +12Vout, 20W
auf Bestellung 171 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
S24SE12002PDFA Hersteller : Delta Electronics DS_S24SE_S24DE_30W.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 12, Розм = 25,4 x 25,4 x 10,2 мм, Uвх (max), В = 36, Uвх (min), В = 9, ККД, % = 88, Р, Вт = 20, Тексп, °C = -40...+85, Iвих1, А = 1,67, Uізол., В = 1 600,... Група товару: Джерела живлення Корпус: DIP-6 О