Produkte > DELTA ELECTRONICS > S24SE12003PDFH
S24SE12003PDFH
S24SE12003PDFH Delta Electronics
DS_S24SE_S24DE_30W.pdf
Hersteller: Delta Electronics
DC/DC Converters - Through Hole Pos .24 Pin Heatsink
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S24SE12003PDFH Delta Electronics
Description: DC DC CONVERTER 12V 30W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Weitere Produktangebote S24SE12003PDFH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S24SE12003PDFH S24SE12003PDFH Hersteller : Delta Electronics 133725054423637ds_s24ses24de_30w.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W 6-Pin
Produkt ist nicht verfügbar
S24SE12003PDFH S24SE12003PDFH Hersteller : Delta Electronics DS_S24SE_S24DE_30W.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 30W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV