Produkte > EBM-PAPST INC. > S2D200-BA02-01
S2D200-BA02-01
S2D200-BA02-01 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC FAN BALL BEARING 230V 0.26A 5
Packaging: Bulk
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S2D200-BA02-01 ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 70.0W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 400VAC, Size / Dimension: Round - 200mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3150 RPM, Air Flow: 553.7 CFM (15.5m³/min), Width: 73.00mm, Operating Temperature: 167°F (75°C), Termination: 7 Wire Leads, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 70.0dB(A), Static Pressure: 1.204 in H2O (299.9 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote S2D200-BA02-01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S2D200-BA02-01 Hersteller : ebm-papst Inc. Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 70.0W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 400VAC
Size / Dimension: Round - 200mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3150 RPM
Air Flow: 553.7 CFM (15.5m³/min)
Width: 73.00mm
Operating Temperature: 167°F (75°C)
Termination: 7 Wire Leads
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 70.0dB(A)
Static Pressure: 1.204 in H2O (299.9 Pa)