Produkte > EBM-PAPST INC. > S2D250-BI02-01
S2D250-BI02-01 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN
Power (Watts): 140W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 400VAC
Size / Dimension: Round - 250mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2650 RPM
Operating Temperature: 113°F (45°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase
Static Pressure: 0.602 in H2O (149.9 Pa)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S2D250-BI02-01 ebm-papst Inc.
Description: AC AXIAL FAN, Power (Watts): 140W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 400VAC, Size / Dimension: Round - 250mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2650 RPM, Operating Temperature: 113°F (45°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase, Static Pressure: 0.602 in H2O (149.9 Pa).