S41X083220JP
S41X083220JP CTS Resistor Products
S4x.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 22
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 31mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Supplier Device Package: 0804
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 4
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 67
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S41X083220JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 22, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 31mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 0804, Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Supplier Device Package: 0804, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 4.
Weitere Produktangebote S41X083220JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S41X083220JP S41X083220JP Hersteller : CTS Electronic Components S4x-1381810.pdf Resistor Networks & Arrays 22 OHMS +/-5% 4 resistors
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
S41X083220JP S41X083220JP Hersteller : CTS Resistor Products S4x.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 22
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 31mW
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 0804