Produkte > COOPER BUSSMANN > S501-200-R
S501-200-R
S501-200-R Cooper Bussmann
e0099e9905974cccba2ff328d90bd59f.pdf
Hersteller: Cooper Bussmann
Fuse Cartridge Fast Acting 0.2A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Ceramic CCC/CSA/IMQ/SEMKO/UL/VDE/cULus
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S501-200-R Cooper Bussmann
Description: FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: 5mm x 20mm, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1.5kA, Current Rating (Amps): 200 mA, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 0.02.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S501-200-R S501-200-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-s501-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: 5mm x 20mm
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1.5kA
Current Rating (Amps): 200 mA
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 0.02
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
S501-200-R S501-200-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_s501_ceramic_tube_fuses_data_sheet-1608782.pdf Cartridge Fuses S501 200mA
auf Bestellung 71 Stücke:
S501-200-R S501-200-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-s501-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf Cartridge Fuses S501 200mA