S506-315-R
S506-315-R Eaton Electronics
eaton_s506_time_delay_glass_tube_fuses_data_sheet-1608792.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Cartridge Fuses S506 315mA
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S506-315-R Eaton Electronics
Description: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: 5mm x 20mm, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm), Fuse Type: Cartridge, Glass, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: BSI, CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR, VDE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Current Rating (Amps): 315 mA, Voltage Rating - AC: 250 V, Melting I²t: 0.621.
Weitere Produktangebote S506-315-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S506-315-R S506-315-R Hersteller : Eaton - Electronics Division S506_Series_June_2017.pdf Description: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: 5mm x 20mm
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Glass
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: BSI, CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 315 mA
Voltage Rating - AC: 250 V