S9028PCL40RTN TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: PANEL,LHCP,40IN,RTNM
Packaging: Bulk
Features: Cable - 1.016m
Mounting Type: Wall Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Applications: General Purpose
Gain: 9dBic
Termination: TNC Male
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.320" (33.53mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
RF Family/Standard: General ISM
Power - Max: 10 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S9028PCL40RTN TE Connectivity Laird
Description: PANEL,LHCP,40IN,RTNM, Packaging: Bulk, Features: Cable - 1.016m, Mounting Type: Wall Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Applications: General Purpose, Gain: 9dBic, Termination: TNC Male, Ingress Protection: IP54, Number of Bands: 1, VSWR: 1.3, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.320" (33.53mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, RF Family/Standard: General ISM, Power - Max: 10 W.