SA101A221JAR
SA101A221JAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 220pF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 9852 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1812
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA101A221JAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 AXIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 220 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA101A221JAR SA101A221JAR Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 220pF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 9852 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1053
Mindestbestellmenge: 485
Mindestbestellmenge: 485
SA101A221JAR SA101A221JAR Hersteller : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 220 pF C0G(NP0) 5 % .2 in
Mindestbestellmenge: 4
SA101A221JAR SA101A221JAR Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 pF
Mindestbestellmenge: 18
tariffCode: 85322400
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 pF