Produkte > KYOCERA AVX > SA101A561JARC
SA101A561JARC
SA101A561JARC KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA101A561JARC KYOCERA AVX
Description: CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 560 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA101A561JARC SA101A561JARC Hersteller : Kyocera AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 560 pF C0G(NP0) 5 % .2 in
auf Bestellung 54833 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SA101A561JARC SA101A561JARC Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF
auf Bestellung 10 Stücke:
SA101A561JARC SA101A561JARC Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 560pF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 110 Stücke: