SA101C472KAR
SA101C472KAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0047uF 100V X7R 10% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 5275 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA101C472KAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R AXIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA101C472KAR SA101C472KAR Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 100V X7R 10% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 4244 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2539
SA101C472KAR SA101C472KAR Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 4700PF 100V X7R AXIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
SA101C472KAR SA101C472KAR Hersteller : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 4700 pF X7R 10 % .2 in
Mindestbestellmenge: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
Mindestbestellmenge: 38
SA101C472KAR SA101C472KAR Hersteller : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF 10% X7R
SA101C472KAR spingrd.pdf