SA102A100JAR
SA102A100JAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10pF 200V C0G 5% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 8696 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1266
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA102A100JAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 AXIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA102A100JAR SA102A100JAR Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 10pF 200V C0G 5% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 8192 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1294
Mindestbestellmenge: 627
SA102A100JAR SA102A100JAR Hersteller : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 10pF C0G(NP0) 5 % .2 in
Mindestbestellmenge: 4
SA102A100JAR SA102A100JAR Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Mindestbestellmenge: 23
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF