SA102A101JAA
SA102A101JAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 100pF 200V C0G 5% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 1925 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1192
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA102A101JAA KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 100 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA102A101JAA SA102A101JAA Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 100pF 200V C0G 5% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 1825 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 969
Mindestbestellmenge: 969
Mindestbestellmenge: 542
SA102A101JAA SA102A101JAA Hersteller : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100 pF C0G(NP0) 5 % .2 in E 581-SA102A101JAR
Mindestbestellmenge: 4
SA102A101JAA SA102A101JAA Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 pF
Mindestbestellmenge: 22
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 pF