SA102C471KAA
SA102C471KAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 470pF 200V X7R 10% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 3533 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1123
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA102C471KAA KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 470PF 200V X7R AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 470 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA102C471KAA SA102C471KAA Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 470pF 200V X7R 10% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 3533 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1123
Mindestbestellmenge: 942
Mindestbestellmenge: 942
SA102C471KAA SA102C471KAA Hersteller : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 470pF 10% X7R
Produkt ist nicht verfügbar
SA102C471KAA SA102C471KAA Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 470PF 200V X7R AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 470 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 470 pF