SA105A102JAR
SA105A102JAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 1197 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1165
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA105A102JAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA105A102JAR SA105A102JAR Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 1197 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1165
Mindestbestellmenge: 745
Mindestbestellmenge: 745
SA105A102JAR SA105A102JAR Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
SA105A102JAR SA105A102JAR Hersteller : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF C0G (NP0) 5 % .2 in
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Mindestbestellmenge: 22
SA105A102JAR SA105A102JAR Hersteller : KYOCERA AVX 3673807.pdf Description: KYOCERA AVX - SA105A102JAR - CERAMIC CAPACITOR 1000PF 50V, C0G, 5%, A
tariffCode: 85322400
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99