SA105E103ZAR
SA105E103ZAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 50V Z5U -20% to 80% Axial 85°C T/R
auf Bestellung 6627 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3624
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA105E103ZAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10000PF 50V Z5U AXIAL, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA105E103ZAR SA105E103ZAR Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V Z5U -20% to 80% Axial 85°C T/R
auf Bestellung 6627 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2451
SA105E103ZAR SA105E103ZAR Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V Z5U AXIAL
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF
SA105E103ZAR SA105E103ZAR Hersteller : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .01uF Z5U -20 % + 80 % .2 in
auf Bestellung 7 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6