SA105E103ZARC
SA105E103ZARC KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Axial Leads, Multilayer Ceramic Capacitors
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA105E103ZARC KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10000PF 50V Z5U AXIAL, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote SA105E103ZARC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA105E103ZARC SA105E103ZARC Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V Z5U AXIAL
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
SA105E103ZARC SA105E103ZARC Hersteller : KYOCERA AVX SASprinGuard.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .01uF Z5U -20 % + 80 % .2 in