Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > SA105E104MAA-BULK
SA105E104MAA-BULK
SA105E104MAA-BULK KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U 20% Axial 85°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA105E104MAA-BULK KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote SA105E104MAA-BULK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA105E104MAA-BULK SA105E104MAA-BULK Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
SA105E104MAA-BULK SA105E104MAA-BULK Hersteller : Kyocera AVX SASprinGuard.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF Z5U 20% Ax ial