Produkte > KYOCERA AVX > SA111E104MAR
SA111E104MAR
SA111E104MAR KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA111E104MAR KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA111E104MAR SA111E104MAR Hersteller : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF Z5U 20 % .2 in
auf Bestellung 19612 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
SA111E104MAR SA111E104MAR Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF
Mindestbestellmenge: 35
SA111E104MAR SA111E104MAR Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V Z5U 20% Axial 85°C T/R