Produkte > VISHAY > SA14AHE3/54
SA14AHE3/54
SA14AHE3/54 Vishay
doc88378.pdf
Hersteller: Vishay
TVS Diode Single Uni-Dir 14V 500W Automotive AEC-Q101 2-Pin DO-15 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA14AHE3/54 Vishay
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SA14AHE3/54
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA14AHE3/54 SA14AHE3/54 Hersteller : Vishay doc88378.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 14V 500W Automotive AEC-Q101 2-Pin DO-15 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
SA14AHE3/54 SA14AHE3/54 Hersteller : Vishay General Semiconductor sa5a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W 14V 5% Unidir AEC-Q101 Qualified
SA14AHE3/54 SA14AHE3/54 Hersteller : Vishay Semiconductors sa5a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W 14V 5% Unidir AEC-Q101 Qualified
SA14AHE3\54 SA14AHE3\54 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W,14V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS