SA14CA-E3/54
SA14CA-E3/54 Vishay General Semiconductor
sa5a.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W 14V Bidirect
auf Bestellung 3754 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA14CA-E3/54 Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA14CA-E3/54 SA14CA-E3/54 Hersteller : Vishay Semiconductors sa5a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W 14V Bidirect
auf Bestellung 3654 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 636 Stücke:
Mindestbestellmenge: 21
SA14CA-E3/54 SA14CA-E3/54 Hersteller : Vishay doc88378.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 14V 500W 2-Pin DO-15 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SA14CA-E3\54 SA14CA-E3\54 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W,14V,5%,BIDIR,AXIAL TVS