SA18S100-10 Fairview Microwave Inc.
SA18S100-10.pdf
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
10 dB Fixed Attenuator SMA Male To SMA Female Directional Up To 18 GHz Rated To 100 Watts
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA18S100-10 Fairview Microwave Inc.
Description: FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.35, Packaging: Bag, Power (Watts): 100W, Package / Case: SMA In-Line Module, Attenuation Value: 10dB, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 18 GHz.
Weitere Produktangebote SA18S100-10
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Power (Watts): 100W
Package / Case: SMA In-Line Module
Attenuation Value: 10dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 18 GHz