SA18S10W-30
SA18S10W-30 Fairview Microwave
SA18S10W-30.pdf
Hersteller: Fairview Microwave
Description: FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.3
Packaging: Bag
Power (Watts): 10W
Package / Case: SMA In-Line Module
Attenuation Value: 30dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 18 GHz
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA18S10W-30 Fairview Microwave
Description: FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.3, Packaging: Bag, Power (Watts): 10W, Package / Case: SMA In-Line Module, Attenuation Value: 30dB, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 18 GHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA18S10W-30 SA18S10W-30 Hersteller : Fairview Microwave SA18S10W_30.pdf Attenuators - Interconnects 30 dB Fixed Attenuator SMA Male (Plug) to SMA Female (Jack) Up to 18 GHz Rated to 10 Watts, Heatsink Body, 1.3 VSWR
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SA18S10W-30 Hersteller : Fairview Microwave Inc. SA18S10W-30.pdf 30 dB Fixed Attenuator SMA Male To SMA Female Up To 18 GHz Rated To 10 Watts