SA18S25W-40 Fairview Microwave Inc.
SA18S25W-40.pdf
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
Fixed Attenuator 18GHz 40dB
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA18S25W-40 Fairview Microwave Inc.
Description: FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.35, Power (Watts): 25W, Packaging: Bag, Package / Case: SMA In-Line Module, Attenuation Value: 40dB, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 18 GHz.
Weitere Produktangebote SA18S25W-40
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 25W
Packaging: Bag
Package / Case: SMA In-Line Module
Attenuation Value: 40dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 18 GHz
Produkt ist nicht verfügbar
SA18S25W-40 SA18S25W-40 Hersteller : Fairview Microwave SA18S25W_40.pdf Attenuators - Interconnects 40 dB Fixed Attenuator SMA Male (Plug) to SMA Female (Jack) Up to 18 GHz Rated to 25 Watts, Heatsink Body, 1.35 VSWR