SA205A222JAR
SA205A222JAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0022uF 50V C0G 5% Axial 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA205A222JAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 AXIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote SA205A222JAR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA205A222JAR SA205A222JAR Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
SA205A222JAR SA205A222JAR Hersteller : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2200pF 5% C0G