SA24CA-E3/54
SA24CA-E3/54 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
sa5a.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO204AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA24CA-E3/54 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA24CA-E3/54 SA24CA-E3/54 Hersteller : Vishay General Semiconductor sa5a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W 24V Bidirect
auf Bestellung 2116 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 21
SA24CA-E3/54 sa5a.pdf
SA24CA-E3/54 SA24CA-E3/54 Hersteller : Vishay sa5a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 24V 500W 2-Pin DO-15 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
SA24CA-E3\54 SA24CA-E3\54 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W,24V 5%,BIDIR,AXIAL TVS