SA301A222FAA
SA301A222FAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0022uF 100V C0G 1% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 4550 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA301A222FAA KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL, Tolerance: ±1%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote SA301A222FAA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA301A222FAA SA301A222FAA Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.0022uF 100V C0G 1% Axial 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SA301A222FAA SA301A222FAA Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL
Tolerance: ±1%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF
Produkt ist nicht verfügbar
SA301A222FAA SA301A222FAA Hersteller : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2200pF 1% C0G