SA301A222JAR
SA301A222JAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0022uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 4350 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2045
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA301A222JAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA301A222JAR SA301A222JAR Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.0022uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
auf Bestellung 4350 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1050
SA301A222JAR SA301A222JAR Hersteller : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF C0G(NP0) 5 % .2 in
Mindestbestellmenge: 4
SA301A222JAR SA301A222JAR Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Mindestbestellmenge: 16
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF