SA301E104MAA
SA301E104MAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 100V Z5U 20% Axial 85°C T/R
auf Bestellung 4691 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1767
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA301E104MAA KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA301E104MAA SA301E104MAA Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V Z5U 20% Axial 85°C T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 607
SA301E104MAA SA301E104MAA Hersteller : Kyocera AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U 20 % 5.08 mm
SA301E104MAA SA301E104MAA Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF