Produkte > KYOCERA AVX > SA401A682JAR
SA401A682JAR
SA401A682JAR Kyocera AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 6800pF C0G(NP0) 5 % .2 in
auf Bestellung 3514 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA401A682JAR Kyocera AVX
Description: CAP CER 6800PF 100V NP0 AXIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA401A682JAR SA401A682JAR Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 6800PF 100V NP0 AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
auf Bestellung 8344 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
SA401A682JAR SA401A682JAR Hersteller : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.0068uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF