SA401C104KAR
SA401C104KAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Axial 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA401C104KAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote SA401C104KAR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA401C104KAR SA401C104KAR Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
SA401C104KAR SA401C104KAR Hersteller : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 10% X7R
SA401C104KAR SA401C104KAR Hersteller : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 10 % .2 in