SA405C224JAR
SA405C224JAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 5% Axial 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SA405C224JAR KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote SA405C224JAR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SA405C224JAR SA405C224JAR Hersteller : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
SA405C224JAR SA405C224JAR Hersteller : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 5% X7R