Produkte > SAK > SAK-TC1762-128F66HLAC
SAK-TC1762-128F66HLAC
Hersteller:
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAK-TC1762-128F66HLAC
Description: IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 176-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 66MHz, Program Memory Size: 1MB (1M x 8), RAM Size: 52K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: TriCore™, Data Converters: A/D 2x10b, 32x8b/10b/12b, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.42V ~ 1.58V, Connectivity: ASC, CANbus, MLI, MSC, SSC, Peripherals: DMA, POR, WDT, Supplier Device Package: PG-LQFP-176-2, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 81, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SAK-TC1762-128F66HLAC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 176-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 66MHz
Program Memory Size: 1MB (1M x 8)
RAM Size: 52K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: TriCore™
Data Converters: A/D 2x10b, 32x8b/10b/12b
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.42V ~ 1.58V