Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > SAK-TC1797-512F180EAC
SAK-TC1797-512F180EAC
SAK-TC1797-512F180EAC Infineon Technologies
INFNS16628-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Infineon Technologies
Description: IC MCU 32BIT 4MB FLASH 416BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 416-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 180MHz
Program Memory Size: 4MB (4M x 8)
RAM Size: 224K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: TriCore™
Data Converters: A/D 48x12b
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.42V ~ 1.58V
Connectivity: ASC, CANbus, EBI/EMI, MLI, MSC, SSC
Peripherals: DMA, POR, WDT
Supplier Device Package: PG-BGA-416-10
Number of I/O: 219
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAK-TC1797-512F180EAC Infineon Technologies
Description: IC MCU 32BIT 4MB FLASH 416BGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 416-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 180MHz, Program Memory Size: 4MB (4M x 8), RAM Size: 224K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: TriCore™, Data Converters: A/D 48x12b, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.42V ~ 1.58V, Connectivity: ASC, CANbus, EBI/EMI, MLI, MSC, SSC, Peripherals: DMA, POR, WDT, Supplier Device Package: PG-BGA-416-10, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 219, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SAK-TC1797-512F180EAC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 416-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 180MHz
RAM Size: 224K x 8
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: TriCore™
Data Converters: A/D 48x12b
Core Size: 32-Bit Single-Core