Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > SAK-TC233L-32F200N AC
SAK-TC233L-32F200N AC
SAK-TC233L-32F200N AC Infineon Technologies
Infineon-TC23xAC_DS-DataSheet-v01_00-EN.pdf?fileId=5546d462694c98b401695316f3d103ee
Hersteller: Infineon Technologies
Description: IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TQFP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 100-TQFP Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
Program Memory Size: 2MB (2M x 8)
RAM Size: 192K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Data Converters: A/D 24x12b SAR
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.17V ~ 5.5V