Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > SAK-TC234LP-32F200N AC
SAK-TC234LP-32F200N AC
SAK-TC234LP-32F200N AC Infineon Technologies
Infineon-TC23xAC_DS-DataSheet-v01_00-EN.pdf?fileId=5546d462694c98b401695316f3d103ee
Hersteller: Infineon Technologies
Description: IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144TQFP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 144-LQFP Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
Program Memory Size: 2MB (2M x 8)
RAM Size: 192K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 128K x 8
Core Processor: TriCore™
Data Converters: A/D 24x12b SAR
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.17V ~ 5.5V
Connectivity: CANbus, FlexRay, LINbus, QSPI
Peripherals: DMA, PWM, WDT
Supplier Device Package: PG-TQFP-144-27
Number of I/O: 120
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAK-TC234LP-32F200N AC Infineon Technologies
Description: IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144TQFP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 144-LQFP Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 200MHz, Program Memory Size: 2MB (2M x 8), RAM Size: 192K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 128K x 8, Core Processor: TriCore™, Data Converters: A/D 24x12b SAR, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.17V ~ 5.5V, Connectivity: CANbus, FlexRay, LINbus, QSPI, Peripherals: DMA, PWM, WDT, Supplier Device Package: PG-TQFP-144-27, Number of I/O: 120, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SAK-TC234LP-32F200N AC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
RAM Size: 192K x 8
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 128K x 8
Core Processor: TriCore™
Core Size: 32-Bit Single-Core