Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > SAK-TC275TP-64F200N DC
SAK-TC275TP-64F200N DC
SAK-TC275TP-64F200N DC Infineon Technologies
Infineon-TC27xDC-DataSheet-v01_00-EN.pdf?fileId=5546d462694c98b4016953972c57046a
Hersteller: Infineon Technologies
Description: IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 176-LQFP Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
Program Memory Size: 4MB (4M x 8)
RAM Size: 472K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 64K x 8
Core Processor: TriCore™
Data Converters: A/D 48x12b SAR, Sigma-Delta
Core Size: 32-Bit Tri-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.17V ~ 5.5V
Connectivity: ASC, CANbus, Ethernet, FlexRay, HSSL, I2C, LINbus, MSC, PSI5, QSPI, SENT
Peripherals: DMA, POR, WDT
Supplier Device Package: PG-LQFP-176-22
Part Status: Active
Number of I/O: 169
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAK-TC275TP-64F200N DC Infineon Technologies
Description: IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 176-LQFP Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 200MHz, Program Memory Size: 4MB (4M x 8), RAM Size: 472K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 64K x 8, Core Processor: TriCore™, Data Converters: A/D 48x12b SAR, Sigma-Delta, Core Size: 32-Bit Tri-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.17V ~ 5.5V, Connectivity: ASC, CANbus, Ethernet, FlexRay, HSSL, I2C, LINbus, MSC, PSI5, QSPI, SENT, Peripherals: DMA, POR, WDT, Supplier Device Package: PG-LQFP-176-22, Part Status: Active, Number of I/O: 169, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SAK-TC275TP-64F200N DC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
RAM Size: 472K x 8
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 64K x 8
Core Processor: TriCore™
Core Size: 32-Bit Tri-Core