Produkte > INFINEON > SAK-XC2238N-40F80LAA
SAK-XC2238N-40F80LAA Infineon
INFNS15642-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Infineon
auf Bestellung 1550 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SAK-XC2238N-40F80LAA Infineon
Description: 16-BIT C166 MMC - XC2200 FAMILY, Packaging: Bulk, Package / Case: 64-LQFP Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 80MHz, Program Memory Size: 320KB (320K x 8), RAM Size: 42K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C166SV2, Data Converters: A/D 9x10b, Core Size: 16/32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, I²C, LINbus, SPI, SSC, UART/USART, USI, Peripherals: I²S, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: PG-LQFP-64-6, Part Status: Active, Number of I/O: 38, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SAK-XC2238N-40F80LAA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: 64-LQFP Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 80MHz
Program Memory Size: 320KB (320K x 8)
RAM Size: 42K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Core Processor: C166SV2
Data Converters: A/D 9x10b
Core Size: 16/32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V