Produkte > BIVAR > SASG3-24.00-RGB
SASG3-24.00-RGB
SASG3-24.00-RGB Bivar
Bivar_03-28-2025_SASG3-YY.YY-ZZZ_H.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes Side Glow System Assembly 3mm Flexible Light Pipe -24 in. length
auf Bestellung 29 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SASG3-24.00-RGB Bivar
Description: Side Glow System Assembly, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Snap In, Type: Flexible 24" (609.6mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Snap In
Type: Flexible 24" (609.6mm)