Produkte > BIVAR > SASG4-18.00-RGB
SASG4-18.00-RGB
SASG4-18.00-RGB Bivar
Bivar_03-28-2025_SASG4-YY.YY-ZZZ_H.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes Side Glow System Assembly 4mm Flexible Light Pipe - 18 in. length
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SASG4-18.00-RGB Bivar
Description: Side Glow System Assembly, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Snap In, Type: Flexible 18" (457.2mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5.87mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Snap In
Type: Flexible 18" (457.2mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5.87mm