SB65000A
SB65000A Fairview Microwave
SB65000A.pdf
Hersteller: Fairview Microwave
Description: BIAS TEE 1.85MM 0.03MHZ-70GHZ
Packaging: Bag
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Function: Bias Tee
Frequency: 30kHz ~ 70GHz
RF Type: General Purpose
Secondary Attributes: 25V Supply
Supplier Device Package: Module
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SB65000A Fairview Microwave
Description: BIAS TEE 1.85MM 0.03MHZ-70GHZ, Packaging: Bag, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Function: Bias Tee, Frequency: 30kHz ~ 70GHz, RF Type: General Purpose, Secondary Attributes: 25V Supply, Supplier Device Package: Module.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SB65000A Hersteller : Fairview Microwave Inc. SB65000A.pdf 1.85mm Bias Tee From 0.03 MHz to 70 GHz
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
SB65000A SB65000A Hersteller : Fairview Microwave SB65000A.pdf RF Adapters - Tee 1.85mm Bias Tee from 0.03 MHz to 70 GHz Rated to 500 mA and 25 Volts DC