SBCHE1512RK
SBCHE1512RK TE Connectivity / Holsworthy
NG_DS_1773278_F-733891.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Through Hole 12 Ohms 10% 400ppm 17.0 Watt SBC
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBCHE1512RK TE Connectivity / Holsworthy
Description: RES 12 OHM 10% 17W AXIAL, Power (Watts): 17W, Tolerance: ±10%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Radial Formed, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.394" x 0.354" Rectangular x 2.953" L (10.00mm x 9.00mm x 75.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Part Status: Active, Resistance: 12 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBCHE1512RK SBCHE1512RK Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-3-1623729-1.datasheet.pdf Description: RES 12 OHM 10% 17W AXIAL
Power (Watts): 17W
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial, Radial Formed
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.394" x 0.354" Rectangular x 2.953" L (10.00mm x 9.00mm x 75.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 12 Ohms
auf Bestellung 519 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SBCHE1512RK SBCHE1512RK Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_1773278_F-733891.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 12 Ohms 10% 400ppm 17.0 Watt SBC