SBCHE44R7J
SBCHE44R7J TE Connectivity Passive Product
product-2-1623730-1.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 4.7 OHM 5% 4W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial, Radial Formed
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Resistance: 4.7 Ohms
auf Bestellung 1068 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBCHE44R7J TE Connectivity Passive Product
Description: RES 4.7 OHM 5% 4W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Axial, Radial Formed, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Resistance: 4.7 Ohms.