SBCHE4820RJ
SBCHE4820RJ TE Connectivity Passive Product
product-2-1623730-8.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 820 OHM 5% 4W AXIAL
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial, Radial Formed
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 820 Ohms
auf Bestellung 858 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBCHE4820RJ TE Connectivity Passive Product
Description: RES 820 OHM 5% 4W AXIAL, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Radial Formed, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Part Status: Active, Resistance: 820 Ohms.
Weitere Produktangebote SBCHE4820RJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBCHE4820RJ SBCHE4820RJ Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_1773278_F-733892.pdf Wirewound Resistors - Through Hole BCHE 4 W 820R 5%